Максим Криппа и его фейковые клоны: что скрывает мойщик росийских денег в Украине? ОРД

Maincast у 2020 році купила права на трансляцію турнірів ESL, одного з найбільших світових організаторів кіберспортивних турнірів, за що сплачує на рік $2,5 млн. Снопко у Дніпрі обіймала посаду головного редактора спортивного інтернет-видання, а після понад 8 років пропрацювала директором з комунікацій компанії ”Noosphere Ventures”. Це компанія, в портфелі якої сайти знайомств, азартні інтернет-ігри, а також наукомісткі стартапи та соціальні проекти у сфері освіти.

Для мене це digital-актив насамперед”, – заявила вона, не пояснивши, що це означає і в чому для неї вигода таких покупок сьогодні. Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0472.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0472.ua – Сайт міста Черкаси. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Крім того, українська кіберспортивна індустрія продовжує активно розвиватися, що також дуже сприяє зміцненню суспільного духу та підвищенню патріотизму в країні. Прагнення до перемоги, сили духу та солідарності, притаманні ігровій індустрії, є прикладом для всіх громадян України.

У серпні 2021-го KOCH MEDIA – видавець першого S.T.A.L.K.E.R. та двох доповнень до нього – звітувала про понад 15 млн проданих копій усіх випущених на той момент ігор у серії. Також серед активів бізнесмена, дотичних до кіберспорту, є найбільший український транслятор ігор – компанія «Мейнкаст». «Парус» зараз може коштувати $ млн, припускає на умовах анонімності один з найбільших власників комерційної нерухомості у Києві.

Можна впритул зайнятися аналітикою, краще зрозуміти споживача, переглянути робочі процеси, подумати над підвищенням ефективності і розвитком бізнесу. Компанії, які зможуть оперативно пристосуватися до ситуації, що склалася і до нових стандартів, переживуть кризу з найменшими втратами. До того ж створять імідж сильної і довіреної структури. Максим Кріппа, у свою чергу, пов’язаний з ще кількома юрособами, які стосуються ігрової індустрії. А також має зв’язки з Maincast, що займається кіберспортивними трансляціями, і володіє часткою компанії понад 25%. Він запевнив, що жодних великих змін у компанії не відбулося, а оновлення державних реєстрів є частиною укладеної раніше непублічної інвестиційної угоди, подробиці якої під жорстким NDA.

Документи кіпрського реєстру свідчать, що бенефіціаром кіпрської TERASIDA LTD , яка володіє українським «ГГБЕТ Холдинг» ( володіє ТОВ «ГГБЕТ») є Петро Вікторович Козирєв 1983 року народження. «Ми володіємо приблизно 90–95% прав на висвітлення всіх турнірів у кіберспорті українською мовою», – стверджує кіберспортивний коментатор і співзасновник студії Maincast Віталій Волочай. Його бізнес – транслювати і коментувати кіберспортивні змагання. У 2022-му Maincast наростив частку на українському ринку до майже 64%, свідчить аналітика сервісу Esports Charts. В українській геймдев-компанії GSC Game World, широко відомій завдяки іграм S.T.A.L.K.E.R. та Cossacs, змінився власник.

Наразі власником зазначено кіпрську Absentem limited, засновану у 2012 році. Це не тільки піднімає настрій українським військовим на передовій, а й показує всьому світу, що Україна – країна талановитих і успішних людей. Ми закликаємо наших уболівальників надавати допомогу українській армії за своїми можливостями, адже вони борються за нас усіх!

  • Видання DOU, ITC звернулись за коментарем до GSC Game World, а Forbes — до компанії та персонально Максима Кріппи.
  • Двоє топменеджерів кіберспортивних організацій на умовах анонімності розповіли Forbes, що угода відбулася ще 2020 року.
  • Співрозмовники Forbes стверджують, що кіберспорт – давня пристрасть Кріппи.
  • Якоїсь миті їм це вдалося», – говорить один зі співрозмовників Forbes.
  • Капітан команди з Counter-Strike, кіберспортсмен Олександр Костилєв (Simple), потрапляв до списку Forbes «30 до 30».
  • За інформацією учасників українського медіа-ринку, новоспечена власниця п’яти медіа готується до нових покупок українських ЗМІ, зокрема телеграм каналів.

«Якщо ти давній спонсор, то навіщо спонсорувати те, що ти можеш купити», — каже топ-менеджер кіберспортивної організації. Тому що виходило, що квадратний метр комерційної нерухомості в серці Києва коштував трохи більше півтори тисячі доларів. Що було порівняно із квадратним метром «панельки» на Троєщині. Але це не завадило ні продати «Дніпро», ні розповідати про успіхи «диджиталізації». У вересні 2023 року засновник OSINT-агентства Molfar Артем Старосек купив інтернет-видання AIN.UA. Конкурентами переможця на торгах 16 січня було ТОВ «Інженіринг-аналітика», пропозиція якої протягом аукціону була на рівні стартової ціни продавця – 187,63 млн грн.

Не знаєте, як заробити гроші там, де, за ідеєю, це заборонено, запитайте у цього «скромного» хлопця, він точно знає. Влаштовуючи ддоси та створюючи фейк-портали про себе коханого зі зміною текстів із чорнушкою на білушку, Кріппа Максим думає, що переможе. Сміємо запевнити дурного хлопчика Кріппа М.В., що з нами таке не пройде.

Відчувається рука Джорджа Сороса, фонди якого серйозно впливають на людей у Раді. Він висунув свою кандидатуру в Київську міську раду від партії «Самопоміч», http://hot-car.com.ua але зазнав поразки. Однак Криппа знайшов спосіб отримати прибуток зі свого участі в виборах. А коли робиш гроші незаконно, ”світитись” небезпечно.

А ось як інструмент досягнення своїх бізнес чи політичних цілей — більше схоже на правду. Якщо не вказано іншого, усі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах Creative Commons із зазначенням авторства – Некомерційна 4.0 Міжнародна. Використання текстових, графічних, фото-/відеоматеріалів сайту дозволяється за умови посилання. – Зробити з сімейної традиції інтернет-челендж надихнув приклад агентства Banda – #стрижусявдома та ініціатива співзасновника Monobank Олега Горохівського – збір коштів на допомогу медикам.

За словами Максима Кріппи, правильне управління ризиками може захистити активи фонду навіть у найнестабільніших ринкових умовах. Ці експерти ухвалюють рішення про купівлю або продаж активів. Їхні рішення ґрунтуються на даних аналітиків, поточній ситуації на ринку і стратегії фонду. Максим Володимирович Кріппа вважає, що досвід та інтуїція керівників відіграють ключову роль в успіху інвестиційного фонду. На думку Максима Володимировича Кріппи, вибір правильної юридичної структури для інвестиційного фонду критично важливий.

Товариш активно намагається зачистити в Інтернет-просторі всі свої «грішки», витрачаючи бабло на фейкові рекламні матеріали, але реального бруду значно більше і ось не складно «відмитися». Особливо це актуально останнім часом, коли його ім’я випливло серед нових власників готелю «Дніпро». Всі інвестори дають нам змогу обирати, що ми будемо робити, як і чому, так було завжди, за що їм велика вдячність, за довіру. Але звісно, що це дорогий бізнес і для розвитку нам потрібна допомога, щоб дійсно рости та виходити на зовсім інший рівень якості, розробляти більше різних ігор та франшиз.

Зеленський хоче, щоб обмеження на олігархів поширювалися й за кордоном

Поки без публічних подробиць, але буде цікаво, це точно», — сказано в заяві GSC Game World. Студію розробки ігор GSC Game World у 1995 році заснував український розробник Сергій Григорович. S.T.A.L.K.E.R. – це серія із трьох ігор у жанрі шутера від першої особи. Події відбуваються в наш час у Чорнобильській зоні відчуження, де після викиду радіації почали зʼявлятися аномалії та мутанти. У серпні 2021-го KOCH MEDIA – видавець першого S.T.A.L.K.E.R. та двох доповнень до нього – звітувала про понад 15 млн проданих копій всіх випущених на той момент ігор у серії. Бізнесмени отримали час для вирішення стратегічних питань.

Обидва водночас зазначені директорами компанії кіпрської One World Secretarial. Maincast – дійсно монополіст у СНД, каже Максим Білоногов, головний продюсер організатора турнірів WePlay з холдингу Techiia. Оператор відповідає за локацію і декорації для турніру, привозить гравців, вкладається у рекламу. Джерела заробітку – продаж квитків, прав на трансляцію й мерчу, спонсорські контракти тощо. Це великий будинок площею 1128 кв.м  по вул Монашинська, 2-А. Поруч ним знаходиться елінг, гостьовий будинок загальною площею 228 кв м, три господарські будівлі, кожна з яких за площею близько 226 кв м.

А за допомогою ЗМІ такі «нововведення» подаються як виняткова турбота про жителів країни. Уся влада світу і так знаходиться в руках кількох впливових осіб. Однак коронавірус підкинув керівній верхівці чудову можливість радикально перекроїти суспільство, об’єднавши його зі страхом перед спільною загрозою. Із цього випливають серйозні скандальні обмеження прав і свобод по всьому світу. Геніальний спосіб зламати людство, посадити в клітку та взяти під максимальний контроль. Щодо російського сліду, то відомо, що довгий час Максим Кріппа працював у російського олігарха Костянтина Малофєєва менеджером та просував його проекти в Україні.

У зв’язку з цим варто згадати історію 2015 року, коли Кріппа, будучи кандидатом у Київраду від «Самопомочі», торгував місцями у списку цієї партії. Після того, як факт несанкціонованої торгівлі виліз назовні, Кріппа втік до Москви, де благополучно перечекав бурю. Щодо російського сліду, то відомо, що довгий час Максим Кріппа працював у російського олігарха Костянтина Малофєєва менеджером та просував його проекти в Україні. Саме Малофєєв допоміг своєму CEO частково обійти гемблінгові заборони в Російській Федерації — довгий час Малофєєв контролював «Ростелеком», йому належали 7,22% акцій провайдера.

“Пишаємося тим, що допомагаємо Збройним Силам України в їхній героїчній праці! Столар хотів продати «Парус» ще до повномасштабної війни, каже керуючий директор Colliers Ukraine Олександр Носаченко. У вихідні використовують курси попереднього робочого дня. Матеріали з плашками “Промо”, “Партнерський матеріал”, “Партнерський спецпроект”, “Політичні новини”, “Прес-реліз”, “PR”, “Офіційно” публікуються на правах реклами.

Ростислав Павленко: В Україні уже були періоди монополії і на силу, і на медіа. Недовго.

Для України після ухваленого у 2020 році рішення легалізувати ринок азартних ігор не новина, що левову його частину (переважно тіньову) займають гравці з російським корінням. В результаті після піднятого громадського резонансу КРАІЛ довелося анулювати видані ліцензії, однак ніхто не обіцяв, що на ринок не будуть випущені інші російські оператори грального бізнесу. За даними ЗМІ, зміна власника відбулася ще в 2020 році. Саме Кохановський називав себе справжнім покупцем столичного готелю Дніпро, який в 2020 році купило ТОВ «Смартленд» за 1,1 млрд грн. Хоча тоді засновниками фірми були її директор Максим Терещук і ТОВ «Айс Таун» Олексія Ігуніна. Очевидно, саме тому другою статтею у кримінальному провадженні було ”Фінансування тероризму”.

У світі інвестицій створення власного інвестиційного фонду може стати справжнім тріумфом для будь-якого фахівця. Це крок до автономії, можливості ухвалювати рішення та формувати стратегію відповідно до свого бачення ринку. Максим Кріппа, експерт у сфері інвестицій, поділяє свої думки та досвід з цього питання. «Нормальні студії зараз всі є кишеньковими у беттінгових операторів», – говорить власник компанії з галузі кіберспорту. У Parimatch свого часу була спроба зробити «кишеньковим» WePlay, додає він.

Дерматолог назвала горіх №1, який потрібно їсти щодня для шкіри без зморшок

Місяцем раніше, у січні 2023 року, все те саме ТОВ ”Мідал” Максима Кріппи за 311 млн грн придбало у націоналізованого раніше ”Промінвестбанку” елітний маєток у селищах Козин та Конча-Заспа під Києвом. Так, звучить трохи заплутано, але на схемі нижче всі зв’язки будуть чітко видно. А ось  власником торгової марки ”Вулк@н”  в Україні є кіпрська фірма ”Дареос ЛТД” (DAREOS LTD). На цю ж компанію у 2021 році було зареєстровано право на ТМ Vulka@n у Відомстві інтелектуальної власності Європейського Союзу. У Росії торгова марка ”Вулк@н” зареєстрована на компанію ”Дареос Холдинг ЛТД” (DAREOS HOLDING LTD), яка є ідентичною компанії ”Дареос ЛТД”. Як пише Forbes, коли видання опублікувало статтю про Кріппу, саме Тетяна Снопко спілкувалася з редакцією від його імені та представляючи його інтереси.

Станом на сьогодні Максим Кріппа, за даними Forbes, проживає у Лос-Анджелесі. “Якщо ти давній спонсор, то навіщо спонсорувати те, що ти можеш купити”, – каже топ-менеджер кіберспортивної організації. Засновником та власником компанії був Олександр Кохановський, який, за версією російського Forbes, вважався станом на 2019 рік одним із найвпливовіших людей у кіберспорті на пострадянському просторі.

“Кожна пожертва, кожна волонтерська ініціатива та будь-яка допомога є важливими і наближають нас до того дня, коли десятки мільйонів людей зможуть повернутися до мирного життя“, – йдеться в публікації. Звичайно, на перших порах розвелося чимало аферистів і шахраїв, які спекулюють на проблемі, але ті швидко зрозуміли – вони в цьому човні разом з іншими. Директорка бізнес-центру Оксана Галаган у розмові з Forbes відмовилася від коментарів і порадила звернутися до Кріппи.

– Гадаю, що з точки зору операційної діяльності й бізнес-складової це однозначно на користь». У розробника гри S.T.A.L.K.E.R., української GSC Game World, змінився кінцевий бенефіціар – ним став Макс Кріппа. Про це йдеться в українських реєстрах, на що звернуло увагу видання DOU. Також це підтверджують і чеські реєстри, на які звернуло увагу видання ITC.


PAGE TOP